.

.

New
beibehang Дома Декоративни Mural Европски Стил Лист Бела Шема Стерео Лале Маслото ТВ Софа во Позадина Ѕид 3d позадина

beibehang Дома Декоративни Mural Европски Стил Лист Бела Шема Стерео Лале Маслото ТВ Софа во Позадина Ѕид 3d позадина

DEN 730.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

72 квадратни метри.

Детали

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти