.

.

New
beibehang Дома Декоративни Mural Обичај HD Позадини Шума Паун Масла Дневна Соба ТВ Ѕидови мурали 3d позадина фото

beibehang Дома Декоративни Mural Обичај HD Позадини Шума Паун Масла Дневна Соба ТВ Ѕидови мурали 3d позадина фото

DEN 730.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме препратете го на 10 .е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.04 метри во должина и ширина. Обичај позадини се состои од многу делови.Користете нож за да се намали вишокот на дел од целиот зафат. Ќе треба да се купи 8 квадратни метри кога ќе ги нарачате. Ова не е целосна позадина. Тоа ќе биде сече многу парчиња, за да одговараат на меѓународни превозот.72 квадратни метри. Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од сопствени големина, ние ќе се прилагодите на mural позадина според следнава стандардна големина. Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња). Пред купување на производот, мора да се разбере сите детали. Ви благодариме, ве молиме да се разгледа добро : Ние не сме одговорни за било увозни давачки, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак. Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок). Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина).Четка на лепило на грбот на секоја позадина панел и марк цел на нив.
Производ на логото екранот
.

Детали

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти