.

.

New
Водоотпорен самолепливи позадина природен парк камен крик крап бања 3D стерео Сопствени 3d тротоарите Mural Позадина Beibehang

Водоотпорен самолепливи позадина природен парк камен крик крап бања 3D стерео Сопствени 3d тротоарите Mural Позадина Beibehang

DEN 899.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Ако не се обезбедени ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа, Ние ќе се прилагодите на пвц самолепливи mural позадина, како на следниве стандардната големина. Ви благодариме. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина, обично ќе брод во рок од 3 дена. Површина : (2.05 m на двете на должина и ширина кога ќе се пресмета . Контактирајте со нас ве Молам НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Користете scraper да се направи позадина станот. Потоа користете крпа или сунѓер за да избришете ја површината. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Тоа не е целата позадина. Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на површината. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата шема. Ве молиме додадете екстра 0. Ви благодариме !
Ако ви треба 5 квадратни метри mural позадина, ве молиме изберете број " 5 " тука. Вие само кора исклучување на подлога од хартија и се применуваат mural на вашиот кат или ѕид. Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. (Не е за 1cm се преклопуваат дел.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
Земјата позадина
Свеж

Избор на клиенти