.

.

New
beibehang Дома Декоративни Wallpaper HD Доброто Летање Peony Цвет Маслото Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина 3d позадина

beibehang Дома Декоративни Wallpaper HD Доброто Летање Peony Цвет Маслото Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина 3d позадина

DEN 730.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрати по курир / EMS / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / UPS-от, но купувачот треба да плати данок). И четка лепак на ѕидот на прво место. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay." Што е прикажано на сликата : 1 . Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот. Откако ќе се добие големината на вашиот потврда, ние обично брод во рок од 3 дена.04 метри во должина и ширина.Користете scraper да се направи рамна позадина. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на "обврската да се обезбеди плаќање на обработка.

Детали

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти