.

.

New
Големи сопствени 3d позадина тротоарите мода Ливчиња Кат сликарство 3D кат сликарство бања дома декорација Beibehang

Големи сопствени 3d позадина тротоарите мода Ливчиња Кат сликарство 3D кат сликарство бања дома декорација Beibehang

DEN 899.00
DEN 1248.00

Стока
Достапно.

5 метри, должината е 3 метри. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме !
Постои лепило на грбот на mural позадина, Ќе needn не купите некој лепак или паста. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано. Површина : (2. Ви благодариме !
Ако ви треба 5 квадратни метри mural позадина, ве молиме изберете број " 5 " тука. Тоа не е целата позадина. Проверете ја големината на mural и одговара на моделот. Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Ако не се обезбедени ни вашите детали custom size под цел во рок од 24 часа, Ние ќе се прилагодите на пвц самолепливи mural позадина, како на следниве стандардната големина.) Според ширината на секој панел на тапет, обележете го вертикални линии на теренот.
Количина 1 : 1 квадратен метар=140cm(L) x 70cm(W) (4'3" x 2'3") ft Количество 2 : 2 квадратен метар=200cm( L) x 100cm(W) (6'5" x 3'2") ft Количество 3 : 3 квадратен метар=208cm( L) x 146cm(W) (6'8" x 4'8") ft Количина 4 : 4 квадратен метар=200cm( L) x 200cm(W) (6'5" x 6'5") ft Количество 5 : 5 квадратен метар=250cm( L) x 200cm(W) (7'6" x 6'5") ft Количество 6 : 6 квадратен метар=300cm( L) x 200cm(W) (9'8" x 6'5") ft Количество 7 : 7 квадратен метар=300cm( L) x 250cm(W) (9'8" x 8'2") ft Количество 8 : 8 квадратен метар=400cm( L) x 200cm(W) (13'6" x 6'5") ft Количество 9 : 9 квадратен метар=350cm( L) x 260cm(W) (11'4" x 8'7") ft Количество 10 : 10 квадратен метар=360cm( L) x 280cm(W) (11'8" x 9'2") ft Количество 12 : 12 квадратен метар=400cm( L) x 300cm(W) (13'6" x 9'8") ft Количество 16 : 16 квадратен метар=500cm( L) x 320cm(W) (16'4" x 10'5") ft
Опис На Производот
Слика илустрира : Чистење на теренот и бидете сигурни дека тоа е мазна и рамна.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
Земјата позадина
Свеж

Избор на клиенти