.

.

New
beibehang Сопствена Позадина Страна се насликани Тропски дождовни Шуми Папагал Кокосова Палма ТВ Ѕид Позадина Ѕид mural фото 3d позадина

beibehang Сопствена Позадина Страна се насликани Тропски дождовни Шуми Папагал Кокосова Палма ТВ Ѕид Позадина Ѕид mural фото

DEN 730.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак.Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри. И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги. Ширина x висина = област = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Потоа, целата модел е направен од 7 метри квадратни. Со цел да го добиете она што го сакате. : Сајтот цената е само 1 квадратни метри, било која големина на подот мурали се целокупната шема. Ќе треба да се купи 8 квадратни метри кога ќе ги нарачате.Користете scraper да се направи рамна позадина.е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Обичај позадини се состои од многу делови.) Сите e-mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.3 метри висок Областа : 3m * 2. Руски пријатели ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријатели, ве молиме да ги доставите вашите CPF број. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). На пример, големина : 3 метри широк, 2.5 метри, должина од 3 метри. (Затворете ги вратите и прозорците да се задржи се исуши природно.
Производ на логото екранот
. Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна. Ве молиме, напишете подолу точно ѕид или под големината, или дајте ми порака во времето.72 квадратни метри. Ова не е целосна позадина.Во зависност од ширината на секоја позадина, обележете го вертикални линии на ѕидот. Кога ќе се пресметување, додадете дополнителна 0.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак.

Детали

Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти