.

.

New
beibehang Европски стил дрво птици 3D TV позадина ѕид обичај големи ѕидното сликарство зелена позадина de papel parede

beibehang Европски стил дрво птици 3D TV позадина ѕид обичај големи ѕидното сликарство зелена позадина de papel parede

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

(ширина и висина) . · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Со иста позадина ролни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.

Детали

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
боја:
16368974
Свеж

Избор на клиенти