.

.

New
beibehang Новиот Кинески врежана облаци расположение расположение мурали позадина обичај големи фреско зелена позадина de papel parede

beibehang Новиот Кинески врежана облаци расположение расположение мурали позадина обичај големи фреско зелена позадина de papel

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
боја:
16726521
Свеж

Избор на клиенти