.

.

New
3d позадина обичај mural фото Зелено дрво шумски пејзаж изградба позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

3d позадина обичај mural фото Зелено дрво шумски пејзаж изградба позадина ѕид 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

DEN 810.00
DEN 1472.64

Стока
Достапно.

Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е ширина*висина,
ако ширината е 3m ,на висина 2м ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.ве молиме да ни каже.
1 квадратен метар = 1pcs.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(W)×70.
Имаме 12 фиксна големина цел. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина)
2 : Купи Сега.5 cm(H) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(W)×200cm(H) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(W)×200cm(H) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(W)×250cm(H) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(W)×200cm(H) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(W)×260cm(H) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(W)×280cm(H) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(W)×300cm(H) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(W)×320cm(H) ( 16'4 "x 10'5" ")
други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина).

Детали

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Површински Третман:
Песочник
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Материјал:
Други
Функција:
Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
tvn
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
WDBH
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти