.

.

New
Рака-насликани злато/сребрена Фолија позадина сликарство слива цвет страна се насликани ТВ/Троседот/спална соба/дневна соба позадина ѕид хартија

Рака-насликани злато/сребрена Фолија позадина сликарство слива цвет страна се насликани ТВ/Троседот/спална соба/дневна соба позадина

DEN 6700.80

Стока
Достапно.

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу.
Следните позадина во боја се опционални.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина, освен Прилагодено сликарство според своите димензии .
Широко usded во домот,мода продавница,продавница,ресторан,изложба,counter уметничка галерија,музеј,канцеларија,апарати за домаќинство и така натаму. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Кога ќе завршите со нив,ние ќе ги сликата за вашата проверка пред превозот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако сакате да видите примерок директно,ние може да ви испратат примерок слободни, но треба плати на превозна цена,во прилог примерок за вашиот референца како што е подолу. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Функција:
Влага-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Број На Модел На:
КТ-1702091
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Материјал:
Златна Фолија
Површински Третман:
Рачно Насликани
Тип:
Рачно насликани злато/сребрена Фолија позадина
Апликации:
Широко се користи во иапартмани вила,хотел,клуб,апарати за домаќинство и така натаму
Секое парче на ширина:
Повеќето широко се 1400mm
Секое парче на висина:
Неограничен висина
Поддршка материјал:
Злато/сребрена фолија,свила и хартија,Не-плетени свила хартија факултативна
боја:
Многу бои да се избере
Функција:
Рачно насликани,Единствена,елегантно,класичен
Стил:
Спојот на Кинеските и западните
ROHS:
Yes
Живот:
Долго
Инсталирајте:
Лесен за инсталација со професионален тим
Свеж

Избор на клиенти