.

.

New
beibehang Персоналните сопствени тротоарите објавено стереоскопски 3D ултра-висока-одделение спрат дневна соба и бања декорација сликарство

beibehang Персоналните сопствени тротоарите објавено стереоскопски 3D ултра-висока-одделение спрат дневна соба и бања декорација

DEN 878.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот .

Детали

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
13785089
Свеж

Избор на клиенти