.

.

New
Обичај цвеќиња позадина 3D, бела роза маслото за дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина водоотпорен de papel parede

Обичај цвеќиња позадина 3D, бела роза маслото за дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина водоотпорен de papel parede

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Нашата позадина продажба по квадратен метар.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D големи mural на бели џуџиња телевизија позадина ѕид позадина Спалната соба Троседот деца соба US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D цртан филм стерео ТВ позадина позадина деца дневна соба и спалната соба позадина позадина мурали US$ 39.Нарачката единица=висина*ширина .
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај стерео 3 D резба mural позадина видео ѕид позадина ѕид ТВ ѕид позадина подводниот свет US$ 29.5 метри, широчина од 3 метри.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Ви благодариме.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D позадина спалната соба на децата соба во ЖИВО позадина позадина мурали Медитеранот пиратски брод US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Азбука Расадник Позадина Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.5 метри квадратни. На пример, големина : висина од 2. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
QQ0231
Шема:
Белата роза маслени
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти