.

.

New
Обичај DE papel parede 3 г, универзумот ѕвездите и црните дупки за дневна соба и спалната соба на таванот и ѕидот водоотпорен позадина

Обичај DE papel parede 3 г, универзумот ѕвездите и црните дупки за дневна соба и спалната соба на таванот и ѕидот водоотпорен

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Обичај DE papel parede 3 г, универзумот ѕвездите и црните дупки за дневна соба и спалната соба на таванот и ѕидот водоотпорен позадина
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
KK0803
Шема:
3D црни дупки и ѕвезди
Свеж

Избор на клиенти