.

.

New
Сопствени 3d дрво позадина mural сонце во шумски ливадски надвор од прозорецот мир сценографијата тв троседот во спалната соба дневна соба позадина

Сопствени 3d дрво позадина mural сонце во шумски ливадски надвор од прозорецот мир сценографијата тв троседот во спалната соба

DEN 957.00
DEN 1007.52

Стока
Достапно.

Одберете точната количина = погоре мерат квадратен метар / квадратни метри
на пр. Русија клиенти, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи име, средно име и презиме. Бразил клиенти, ве молиме да се напомене дека ПРОЗОРЦИ времето за испорака е до 20 дена.76 m 2 заокружување да 5m 2 . Мерка вашиот ѕид димензии : Ширина * Висина = Метар Квадратен / Квадратни Метри
2. Се чувствуваат слободни да контакт кога имате било какви прашања. Ве молиме, напишете ја вашата CPF lipan во вашата нарачка.76 квадратни метри
Ние ви препорачуваме да редоследот според вашиот вистински ѕид големина. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на една или на двете страни, но тоа нема да влијае на севкупниот во потрага по лепење на ѕидот.
Сопствени 3d дрво позадина mural сонце во шумски ливадски надвор од прозорецот мир сценографијата тв троседот во спалната соба дневна соба позадина
Материјал : Висок квалитет крпа mural без лепак
Го прилагодите според вашиот ѕид големина :
1.
1 Единица = 1 Квадратен Метар = 10.
Пратката & Услови Обично пратката ќе се организира во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе високо го цениме ќе контактирајте со нас пред да замине повратна информација, ако не се задоволи со предметот или на шопинг искуство.
Контакт со нас на : Пратката штета или транспортни оштетувања мора да бидат пријавени во рок од 3 работни дена од денот на пратката предадена.

Детали

Функција:
Мувла-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Бренд Име:
Ангел Град
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Свеж

Избор на клиенти