.

.

New
beibehang Прилагодите позадина позадина фото nonwoven позадина за дневна соба и спалната соба на океанот небото и океанот mural позадина се тркалаат

beibehang Прилагодите позадина позадина фото nonwoven позадина за дневна соба и спалната соба на океанот небото и океанот mural

DEN 739.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .53 M W Ролни Позадина ПРАШАЊА и одговори : како да се залепи на позадината? Ставете тоа.ве молиме да ни каже. Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани Прашања : било која големина е општа шема? Yes (да). · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина на Друга големина. Треба Цел Количество : 5 Прашања : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Ве молиме да ни каже. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Купувачот различна количина цел. Не позадина ролни.8 m висина = 1. Број на нарачка, напишете ја вашата големина информации 4 : Испратите вашето барање.

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
103729
Површински Третман:
Печатени
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
вода & планина
Свеж

Избор на клиенти