.

.

New
Цртан филм англиски линија бар ресторан позадина позадина огромни мурали,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба позадина de papel parede

Цртан филм англиски линија бар ресторан позадина позадина огромни мурали,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба позадина

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Цртан филм англиски линија бар ресторан позадина позадина огромни мурали,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба позадина de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Детали

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
кинески стил
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
15211370
Шема:
Yes
Свеж

Избор на клиенти