.

.

New
Стереоскопски 3d позадина 3d тротоарите Европската мермер цвеќиња фото ѕид mural 3d кат сликарство

Стереоскопски 3d позадина 3d тротоарите Европската мермер цвеќиња фото ѕид mural 3d кат сликарство

DEN 1297.00
DEN 2543.04

Стока
Достапно.

Производи име : 3d кат ПВЦ , 3d тротоарите позадина , стереоскопски 3d позадина кат Материјал : ПВЦ Боја на позадина : како што е прикажано Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба .

Детали

Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Број На Модел На:
ht34
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
Флорални
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
ПВЦ
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Производи име:
3d пвц позадина, 3d кат ПВЦ , 3D кат бања
Е само-лепило :
Yes
Свеж

Избор на клиенти