.

.

New
3d тротоарите 3d позадина дневна соба Прилагодено леопард шема позадина само лепило

3d тротоарите 3d позадина дневна соба Прилагодено леопард шема позадина само лепило

DEN 1542.00
DEN 3023.04

Стока
Достапно.

Производи име : 3d кат ПВЦ , 3d тротоарите позадина , стереоскопски 3d позадина кат Материјал : ПВЦ Боја на позадина : како што е прикажано Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба .

Детали

Функција:
Отпорен на вода,самолепливи,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
слика во слика
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Постелнината Соба
Број На Модел На:
ht37
Шема:
леопард шема
Тип:
ПВЦ
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Производи име:
de papel parede, 3d кат ПВЦ , 3D кат бања
Е само-лепило :
Yes
Свеж

Избор на клиенти