.

.

New
Бања 3d кат мурали Фото кат позадина стереоскопски 3d самолепливи 3D кат плажа Дома Декорација

Бања 3d кат мурали Фото кат позадина стереоскопски 3d самолепливи 3D кат плажа Дома Декорација

DEN 1296.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
производ : 3d кат мурали ,3d кат wappaper ,3d тротоарите, 3d кат позадини, 3d подни плочки, 3d кат слика ,3d кат налепници ,3d тротоарите пвц, 3d кат уметност ,3d fllor хартија ,3d тротоарите бања
1 Производи Ефект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 м2 заокружување. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.2 m Широк =2.3 м 3.2 m x 2.3 m = 7.36 м2 заокружување. Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 м)
( Долг и Широк ). Ве молиме да ни каже.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .
ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел цел големина?
Цел други Големина чекори :
1 : Одберете ја точната количина=Квадратен метар(Долги x Широк)
2 : Купи Сега.
3 : Пополнете ги деталите. Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации
4 : Поднесете вашата цел. Плаќања .на OK
4 Материјал карактеристика
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
8 Производство Шоу
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!

Детали

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Пластични
Стил:
Пастирски
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
239
Тип:
ПВЦ
Шема:
Плажа
Материјал:
ПВЦ
Големина:
Customize Size
Водоотпорен:
Yes
Авто-лепливоста:
Yes
Свеж

Избор на клиенти