.

.

New
Beibehang 3d соба позадината на пејзажот 3D позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина темно сина, жолта 3d позадина се тркалаат

Beibehang 3d соба позадината на пејзажот 3D позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина темно сина, жолта 3d

DEN 1620.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Ние не сме Одговорни за вашите Царина.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти со оставајќи ги сите позитивни и "СОВРШЕН" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации.
Испорака
Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и испорачани од страна на кина пост.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.ft (нозе) Големина : 10m × 0.
Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.
За нас
Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите.3 квадратни.
Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.m (во метри) Користи : дневна соба, спална соба, студија, децата соба, ТВ позадина забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница.
Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена за да добие пакет. Ние работиме 7 дена недели.
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстапување
↓↓ СВ 1014 ↓↓
↓↓ СВ 1011 ↓↓
↓↓ СВ 1010 ↓↓
↓↓СВ 1013 ↓↓
Стр ayment Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
001
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
неткаени
Свеж

Избор на клиенти