.

.

New
Светло Зелена Ѕид Бело Дрво Роденден Винил Backdrops за Фотографија и Дигитални Бебе Роденден Потекло Студиото на Пинк Торта Реквизити

Светло Зелена Ѕид Бело Дрво Роденден Винил Backdrops за Фотографија и Дигитални Бебе Роденден Потекло Студиото на Пинк Торта

DEN 1087.00
DEN 1087.20

Стока
Достапно.


Краток Вовед
Ова е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа е едно парче backdrops. Потекло се погодни за Свадба, Деца, Фотографија, Празник Партија, Роденден или Фотографија Кабини итн. Ако ви треба големина дека поголем од 150 cm*200 см, ве молиме контактирајте со нас и дополнителни трошоци е потребно, исто така, големи димензии потекло се чини, немојте да се грижите, бидејќи цвест нема да се меша со фотографии. За било какви прашања и проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе дадам се од себе за да одговорите и да ви помогне.
Производот Се Покаже
Забелешка
Ние обично се свитка позадина да го испрати,Така ќе има брчки
Не грижете се,тука се и начини да се отстрани набори : 1. Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. 2. Топлина тоа со пареа железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3. Се водат и се стега тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена,тоа, исто така, работи.

Детали

Големина (мм):
150x220cm, 200x300cm, 300x300cm, 100x150cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
Г-1326
Се прилагодите:
Поддршка
Големина:
order to made
Оригиналниот земја:
Кина
Трговија на големо:
Поддршка со разумна цена
Брза испорака:
Достапни по доставена
Продажба:
ве молиме имајте во предвид продавница известување
Други големина опции:
5'*7' / 8'*8' / 10'*10' /20'*20'
погоден предмет:
Фото Студио/ сцена / роденден / партија /
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти