.

.

New
Божиќ позадина винил Месечината Ѕвезда универзумот дрво нови роден фото студио божиќ прилагодите позадина слики

Божиќ позадина винил Месечината Ѕвезда универзумот дрво нови роден фото студио божиќ прилагодите позадина слики

DEN 454.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Тоа е префериран избор за фотографи. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти