.

.

New
Божиќ фото позадина DAMASK Портокал damask злато шема дрво нови роден позадина фотографија photocall позадина слики

Божиќ фото позадина DAMASK Портокал damask злато шема дрво нови роден позадина фотографија photocall позадина слики

DEN 454.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Пад на превозот 6. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Валани испраќање позадина 3. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Резолуцијата најмалку 300dpi. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти