.

.

New
4X6ft Уметност Ткаенина Искра Светла Фото Позадина Фотографија Позадина за фотографии Роденден Фото Назад Капка D6154

4X6ft Уметност Ткаенина Искра Светла Фото Позадина Фотографија Позадина за фотографии Роденден Фото Назад Капка D6154

DEN 614.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,
Возрасните,Мајчинство и Семејство Фотографија andso на.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.

Детали

Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-6154
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти