.

.

New
Божиќ зима backdrops Црна ѕвезда дрво симпатична нови роден фото студио позадина позадина слики

Божиќ зима backdrops Црна ѕвезда дрво симпатична нови роден фото студио позадина позадина слики

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители.Резолуцијата најмалку 300dpi. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика.Валани испраќање позадина 3. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Тоа е префериран избор за фотографи. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти