.

.

New
MEHOFOTO Нов Материјал Полиестер Фотографија Позадина За Студентски Табла Тенка Винил Позадина За Деца Фото Студио 2160

MEHOFOTO Нов Материјал Полиестер Фотографија Позадина За Студентски Табла Тенка Винил Позадина За Деца Фото Студио 2160

DEN 806.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно. Тоа е префериран избор за фотографи.
Топло Совет :
Стандардно имаат и подот,Ако сакате не кат ве Молиме оставете порака за да ни даде.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување. Ве молиме контактирајте со нас.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас. Редоследот не вклучува позадина заграда,Ако ви треба позадина стојат,ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
S-2160
користат за:
Фото Студио
Тема:
Училиште Backdground
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Полиестер:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing
Свеж

Избор на клиенти