.

.

New
Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-612

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-612

DEN 331.00
DEN 473.28

Стока
Достапно.


Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Нема џеб на нејзиниот врв.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас.
Ве молиме контактирајте со нас. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.

Детали

Големина (мм):
100X125CM Винил, 7X10FT Полиестер, 7X10FT Оксфорд, 3x5ft Винил, 5x7ft Винил, 7x10ft Винил, 6x8ft Винил, 6x10ft Винил, 10x10ft Винил, 8x12ft Винил, 8x8ft Винил, 5X7FT Оксфорд, 5X7FT Полиестер
Број На Модел На:
Кат-612
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
3X5FT, 5X7FT, 6X10FT, 8X8FT, 10X10FT, 8X12FT
Предност:
лесна
Материјал:
Винил, Оксфорд ткаенина, Полиестер
Оксфорд ткаенина, Полиестер:
Мие и издржлив
Свеж

Избор на клиенти