.

.

New
Allenjoy позадина фотографија Сина затворен шарени кат прекрасна деца фотографија позадина торба нова Година

Allenjoy позадина фотографија Сина затворен шарени кат прекрасна деца фотографија позадина торба нова Година

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Пад на превозот 6. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
yanyang-1132
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
се применуваат:
Свадба позадина. новороденче, деца и деца
превозот:
Пакет или ролна(само за 5*6.5 ft)
Други Снабдување:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
сопствени направени:
Да, Custom Background
KEYWORD1:
фото студио позадина позадина
KEYWORD2:
винил фотографија backdrops,бебе позадина
KEYWORD3:
фотографија backdrops роденден
KEYWORD4:
Пинк shinysquare парче
Свеж

Избор на клиенти