.

.

New
Ѕид од тули Фото Позадини За Свадба Дигитални Печатени Backdrops Крпа 150X200cm Кат Винил Фото Студио Fundo

Ѕид од тули Фото Позадини За Свадба Дигитални Печатени Backdrops Крпа 150X200cm Кат Винил Фото Студио Fundo

DEN 505.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи.Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
Повратни информации
Ние сме врвот sallers на Aliexpress. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем. Одлична боја третман и реални детали.
Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на по-услуга. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста.
Пакетот вклучува : 1pc 5*7ft позадина
Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина.

Детали

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x250cm, 250x250cm, 180x300cm, 200x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Стил:
Полна Боја
Број На Модел На:
К-5243
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
Фото Потекло
KEYWORD2:
Потекло
Известување:
Производот без заграда или ничија
Свеж

Избор на клиенти