.

.

New
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Backdrops 200Cm *300Cm Фото Позадина Fotograf Црна И Црвена MHSX-2110

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Backdrops 200Cm *300Cm Фото Позадина Fotograf Црна И Црвена MHSX-2110

DEN 210.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас.Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика SX - 5100
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел.

Детали

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 125x150cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 45x60cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm, 70x125cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Деца
Број На Модел На:
MH13-L
Материјал:
Сликовно платно
фотографија backdrops:
фото позадина
светло место љубител:
Navidad
fotografia:
foto позадина
производи за фото студио:
камерата fotografica
casamento:
фото backdrops
Позадина:
зелен екран
achtergrond fotografie:
винил backdrops за фотографија
камерата fotografica дигитални:
foto
фотографски позадина:
photocall
fondos де estudio fotografia:
prancha
Свеж

Избор на клиенти