.

.

New
Allenjoy фотографски позадина Дрво фиока кабинет гроздобер тепих позадина за фото пука торба нова Година

Allenjoy фотографски позадина Дрво фиока кабинет гроздобер тепих позадина за фото пука торба нова Година

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Валани испраќање позадина 3.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
yanyang-1143
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
се применуваат:
Свадба позадина. новороденче, деца и деца
превозот:
Пакет или ролна(само за 5*6.5 ft)
Други Снабдување:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
сопствени направени:
Да, Custom Background
KEYWORD1:
фото студио позадина позадина
KEYWORD2:
винил фотографија backdrops,бебе позадина
KEYWORD3:
фотографија backdrops роденден
KEYWORD4:
Пинк shinysquare парче
Свеж

Избор на клиенти