.

.

New
Allenjoy фотографски фото позадина виолетова светлина место Ореол Нова година огномет винил фотографија позадина за фото Студио

Allenjoy фотографски фото позадина виолетова светлина место Ореол Нова година огномет винил фотографија позадина за фото Студио

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени. Тоа е префериран избор за фотографи. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни), меки, лесни, Лесно да се Свитка & Носат, поевтини и светлината од Полиестер платно, но се уште е tearproof, Така што е погодна за еднократна употреба(роденден), семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата/стил 5. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
YY-0085
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
custom size:
YSE
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина, позадина
клучен збор:
Нова година огномет
Клучни зборови:
компјутер печатени позадина
Слика Содржина :
новиот години фотографија backdrops
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина:
5*7ft
Свеж

Избор на клиенти