.

.

New
10*10ft Страна се Насликани Сценско крпа Позадина,fundos фотографија z-383,фото photographie студио,муслин фотографија backdrops

10*10ft Страна се Насликани Сценско крпа Позадина,fundos фотографија z-383,фото photographie студио,муслин фотографија backdrops

DEN 2103.00
DEN 2390.40

Стока
Достапно.


Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
10*10ft Страна се Насликани Сценско крпа Позадина,fundos photography Z-383,фото photographie студио,муслин фотографија backdrops
Функција :
1,Големина : 10ft x 10ft ( ГОЛЕМИНА може да се прилагоди на вашите барања )
2, 100% Мек Памучен материјал
3,мала тежина, Лесно да се свитка
4,Добра drape и апсорпцијата
5,Нема Лесна со суптилна цвест
6,Stitched работ за издржливост
Се истакна :
1,Мулти-стилови за избор
2,Големина може да се прилагоди
3, се Користи за : студио за снимање, се облекуваат снимање, свадба снимање портрет снимање, 4,пет снимање, реклама, birthday (роденден)/семејството партија и внатрешна/надворешна портрет, итн.
За НАС : Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас.На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време .
Пакет вклучувајќи : секој компјутер во ПП Торба
Топло внимание : Бидејќи секоја позадина е бојата со рака, па на бои и сликата може да се разликува малку од делот прикажува сликата во gallery (галерија)
имаме многу големини како што е подолу,pls остави порака кога ќе треба .
Нашата Работилница и процес на производство :

Детали

Стил:
Стариот Мајстор
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
z-383
Бренд Име:
FOTOKEEN
Материјал:
Муслин
Тип:
Рачно Насликани
ОЕМ:
може да бидат прифатени
Големина:
10ft*10ft (3m*3m )
Материјал & големина:
Може да се прилагоди
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти