.

.

New
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Vinil Фотографија Позадина Позадина Студио Фото Позадина Fondos Fotografia Топол Воздух Балон MHSX-2157

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Vinil Фотографија Позадина Позадина Студио Фото Позадина Fondos Fotografia Топол Воздух Балон MHSX-2157

DEN 210.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm. Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненади
УСЛУГА
100% Задоволително, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди добар фидбек. Ѕидот е квадратни.
Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, инаку, јас ќе ви испрати слика ХХ - 531
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Ако би сакал да користите какви било други методи за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас. ЗАБЕЛЕШКА : Ако превозот времето е се уште во рок од 60 дена, ние НЕМА ДА прифатиме каков било спор за нарачка! Сите наши објекти се бесплатен превозот за повеќето земји.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена). Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе потврдите дека сте примиле објектот. Превозот време зависи од вашата локација државата.

Детали

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 125x150cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 45x60cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm, 70x125cm
Број На Модел На:
MH13-L
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Деца
Материјал:
Сликовно платно
фотографија backdrops:
фото позадина
светло место љубител:
Navidad
fotografia:
foto позадина
производи за фото студио:
камерата fotografica
casamento:
фото backdrops
Позадина:
зелен екран
achtergrond fotografie:
винил backdrops за фотографија
камерата fotografica дигитални:
foto
фотографски позадина:
photocall
fondos де estudio fotografia:
prancha
Свеж

Избор на клиенти