.

.

New
MEHOFOTO Среќен Велигден Винил Фотографија Позадина За Бебе Шарени Јајца Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио Реквизити 026

MEHOFOTO Среќен Велигден Винил Фотографија Позадина За Бебе Шарени Јајца Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За фото студио

DEN 806.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ.Споделување нашата продавница да се Facebook или Vk, екранот ни даде имаат 5%од
Материјал : Полиестер(Фланелен Боксери) Ткаенини
Полиестер е дебела, непроѕирни ,може да се мијат,без споеви,нема да избледи
Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Ве молиме контактирајте со нас.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.Ако нема посебни барања во ред и поредок.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.

Детали

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
GE-026
користат за:
Фото Студио
Тема:
Велигден Позадина
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing
Свеж

Избор на клиенти