.

.

New
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Ткаенина Позадина Фотографија Фото Студио Голема Малку MHSX-2020

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Фотографија Позадина Ткаенина Позадина Фотографија Фото Студио Голема Малку MHSX-2020

DEN 213.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

(Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас). Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина.
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ REGER ДА СЕ ПОДОЛУ ГОЛЕМИНА RECOMMENDATATION ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ
ИМАЈТЕ РАСТОЈАНИЕ КОГА го ПРЕЗЕМАЊЕ на СЛИКА за ДА се ИЗБЕГНЕ ТАА БОЈА РАЗЛИКА Различни cumputer може да имаат различни р esolution, па таму можеби малку боја разликата помеѓу сликата и actural објект. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.
Обработка На Време :
3 до 5 дена. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. Потоа подот ќе бидат 300cm - 200cm = 100cm сликата е само за референца. Ве молиме имајте предвид, на увозни давачки треба да бидат платени од вас. Големината на подот = вкупна висина - ѕидот висина(ширина) На пример, ако ширината е 200cm, на висина е 300cm. Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и најголема компјутер насликани на платно. МНОГУ ВАЖНО : ширина и висина на ѕидот се исти. Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем. Постојат неколку начини да се отстрани браздата : (1) ве Молиме да се тркалаат нив со цевка. Itme мора да биде Во Оригинална Состојба. Бидејќи материјалот ширина е 125cm или 150cm.

Детали

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 125x150cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 45x60cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm, 70x125cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Деца
Број На Модел На:
MH13-L
Материјал:
Сликовно платно
фотографија backdrops:
фото позадина
светло место љубител:
Navidad
fotografia:
foto позадина
производи за фото студио:
камерата fotografica
casamento:
фото backdrops
Позадина:
зелен екран
achtergrond fotografie:
винил backdrops за фотографија
камерата fotografica дигитални:
foto
фотографски позадина:
photocall
fondos де estudio fotografia:
prancha
Свеж

Избор на клиенти