.

.

New
NeoBack Тенка винил крпа Пурпурна Тон Нови Родено Бебе Фотографија Позадина деца backdrops Печатење Студио потекло P0933

NeoBack Тенка винил крпа Пурпурна Тон Нови Родено Бебе Фотографија Позадина деца backdrops Печатење Студио потекло P0933

DEN 411.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Слични Производи :
Спецификации :
Материјал : Поли-ткаенина(винил крпа 100% полиестер)
Материјал Тежина : 110 GSM
Тип : Печатени позадина
Големина на :
3x5ft(90x150cm)
5x7ft(150x220cm)
5x10ft(150x300cm)
6x9ft(180x270cm)
6x12ft(180x360cm)
Карактеристики :
-Светлина absorbant, Не-reflective Printed
-Мала тежина, Свитлива и Пренослив
-Лесно да се откажам straightly или природно
-Лесна, Еден целосен дел
-Не Навремено Слободни, висат железо или да ги отстраните брчките
Пакет Детали :
-1 плик
-1 позадина
Вниманието :
-Боја може да има мала разлика.
-Реквизитите во сликите не се вклучени, освен ако не е наведено.
-Редовни големини се прикажани во опции, custom sizes треба да контактирате со нас пред ставање на налози.
Големината Референци :
Важно Известување!
Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа. Купувачите имаат обврска да плаќаат должност на дестинација на царинската управа.Купувачот мора да ги плати должност по себе И ние не сме responible за секое враќање или прилагодено држи предизвикани од должност тарифа прашања.
Производ фотографии :

Детали

Големина (мм):
3x5ft 90x150cm, 5x7ft 150x220cm, 5x10ft 150x300cm, 6x9ft 180x270cm, 6x12ft 180x360cm
Број На Модел На:
P0933G008
Стил:
Деца
Бренд Име:
NeoBack
Пакет:
Yes
Тип:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти