.

.

New
Allenjoy позадина пастелни backdrops пролет bokeh топло убава позадина свадба винил photocall позадина фотографија

Allenjoy позадина пастелни backdrops пролет bokeh топло убава позадина свадба винил photocall позадина фотографија

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. П: Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? На: Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Тоа е префериран избор за фотографи.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Резолуцијата најмалку 300dpi.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. П:Како можам да го прилагодите позадина не е на продажба? На: Можете да испраќате слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Детали

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
Шон#globalego.cn
Свеж

Избор на клиенти