.

.

New
Allenjoy фотографија backdrops Дрвена позадина мали светилки скала подароци за фото снимањето за деца Photophone фото backdrops

Allenjoy фотографија backdrops Дрвена позадина мали светилки скала подароци за фото снимањето за деца Photophone фото backdrops

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

дон форматот на датотеката е најдобро : псд / ai / jpg.Може да се користи повеќе пати,погоден за професионални фотографи и фото студио. кога ќе ја пронајдете стапалки на позадина,можете да користите малку влажна влажна крпа за да ги избрише тоа. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.Валани испраќање позадина 3.> Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,поевтини и светлината од полиестер позадина. Тоа е погоден за еднократна употреба(како што се роденден),семејство фотографи НЕ дозволувајте тенка винил позадина допир со вода . П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки , и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
UBB-00195
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Стил:
Божиќ
Свеж

Избор на клиенти