.

.

New
Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина маслото позадина Прилагодите винил фотографија позадина S-1250

Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина маслото позадина Прилагодите винил фотографија позадина S-1250

DEN 629.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.


Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Ве молиме контактирајте со нас. Нема џеб на нејзиниот врв.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Ви благодариме !!.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.

Детали

Големина (мм):
150cmX220cm 5X7ft, 180cmX360cm 6X12ft, 300cmX300cm 10X10ft
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S-1250
Бренд Име:
MEHOFOTO
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Свеж

Избор на клиенти