.

.

New
Најдобро Продаваните Кралската Позадина Винил Пиедестал Фотографски Позадина Крпа 5x7ft Фотографски Backdrops За Свадба/Пар

Најдобро Продаваните Кралската Позадина Винил Пиедестал Фотографски Позадина Крпа 5x7ft Фотографски Backdrops За Свадба/Пар

DEN 777.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Одлична боја третман и реални детали. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
Повратни информации
Ние сме врвот sallers на Aliexpress. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем. Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина.
Пакетот вклучува : 1pc 5*7ft позадина
Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен.
Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на по-услуга. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување.
Повеќе Серија & Стилови Кликнете Тука За Да Ја Посетите Нашата Продавница >>>
.

Детали

Големина (мм):
150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 300x300cm, 200x300cm, 180x300cm, 300x600cm, 250x250cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
Background-171
Стил:
Деца
Големина:
Различни големини да се избере
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
foto achtergrond
KEYWORD2:
фото студио позадина
Известување:
Производот без заграда или ничија
Свеж

Избор на клиенти