.

.

New
Кејт Божиќ Фото Позадина Соба Дрво Кат Подарок Кутија Backdrops Камин Црвено Sock Елка За Деца Фото Студио

Кејт Божиќ Фото Позадина Соба Дрво Кат Подарок Кутија Backdrops Камин Црвено Sock Елка За Деца Фото Студио

DEN 1631.52

Стока
Достапно.

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Детали

Големина (мм):
H 200cmxW 200cm, кориснички големини, H 150cmxW 220cm, H 200cmxW 300cm, H 250cmxW 250cm, H 300cmxW 600cm, H 150cmxW 200cm, H 300cmxW 300cm
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
J01735
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Материјал:
Микрофибер
За:
божиќ позадина фотографија
исто така и за:
божиќ фото позадина божиќ ,дрво позадина
Употреба:
божиќ backdrops за фотографија
исто така да го користите:
toile де убави студио ноел 10ft
клучен збор:
новогодишни позадини за фото студио
KEYWORD1:
децата позадина,фотографија позадина божиќ дрво
KEYWORD2:
дигитални божиќ потекло
KEYWORD3:
дигитални позадина фотографија божиќ
Свеж

Избор на клиенти