.

.

New
Божиќ позадина винил Метал машина steampunk нови роден фото студио професионални божиќ позадина

Божиќ позадина винил Метал машина steampunk нови роден фото студио професионални божиќ позадина

DEN 454.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Пад на превозот 6. *Висок квалитет *евтина цена *квалитет на услуга *брзо логистика.Валани испраќање позадина 3. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас . Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука.

Детали

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Стил:
Сјајна Фаза
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Божиќ позадина,Деца позадина
клучен збор:
katehome
Клучни зборови:
свадба фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина (мм):
2000 година
Свеж

Избор на клиенти