.

.

New
HUAYI црвена врата Фотографија Позадина Сценографијата Обичај Фотографија Портрет Studios позадина благородна портата позадина XT4930

HUAYI црвена врата Фотографија Позадина Сценографијата Обичај Фотографија Портрет Studios позадина благородна портата позадина

DEN 338.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.
10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на.
ние исто така, обезбеди валани превозот начин,кога ќе треба.
7ft x 10ft (200cm X300cm)
8ft x 12ft (250cm X360cm)
10ft x 15ft (300cm X450cm)
10ft x 20ft (300cm X600cm)
Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
Материјал
Уметноста Ткаенини : тенок (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина.

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет. не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура.

Детали

Големина (мм):
3X5ft, 4x6ft, 5x7ft, 7x10ftNotSeamless, 8x10ftNotSeamless, 8x12ftNotSeamless
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT4930
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ArtFabric
Тип:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти