.

.

New
Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина маслото позадина Прилагодите винил фотографија позадина S-1251

Тенка ткаенина ткаенина Печатена фотографија во позадина маслото позадина Прилагодите винил фотографија позадина S-1251

DEN 629.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.


Ви благодариме !!.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др. Нема џеб на нејзиниот врв.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина.

Детали

Големина (мм):
150cmX220cm 5X7ft, 180cmX360cm 6X12ft, 240cmX360cm 8X12ft
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S-1251
Бренд Име:
MEHOFOTO
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500
Свеж

Избор на клиенти