.

.

New
150x200cm Затворен Потекло Фото Фотографија Убава Бела Пијано Луксузна Палата Пука Парови Свадба Fundo Винил Позадина

150x200cm Затворен Потекло Фото Фотографија Убава Бела Пијано Луксузна Палата Пука Парови Свадба Fundo Винил Позадина

DEN 505.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина.
Пакетот вклучува : 1pc 5*7ft позадина
Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи.
Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на по-услуга. Ние можеме да работиме заедно за да го реши секој проблем.Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
Повратни информации
Ние сме врвот sallers на Aliexpress.
Повеќе Серија & Стилови Кликнете Тука За Да Ја Посетите Нашата Продавница >>>
. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Одлична боја третман и реални детали. Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи.

Детали

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x250cm, 250x250cm, 180x300cm, 200x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
К-1476
Стил:
Свадба
Големина:
Different sizes to choose
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
свадба слика за позадина
KEYWORD2:
Фото Студија За Свадба
Известување:
Производот без заграда или ничија
Свеж

Избор на клиенти