.

.

New
Сјајот bokeh божиќ Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација Браун позадина XT-5667

Сјајот bokeh божиќ Фотографија Позадина Милениче Бебе Слика Ничија Страна Ѕид Декорација Браун позадина XT-5667

DEN 468.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

Валани испраќање позадина 3.
П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?
А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?
A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Повеќе за еднократна употреба.Пад на превозот 6.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.
што е најважно,тоа е економично.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.
Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.
2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.

Детали

Големина (мм):
3x5ft Памук Polyest, 5x8ft Памук Polyest, 5x7ft Памук Polyest, 5x10ft CottonPolyest, 6x8ft уметност ткаенина, 6x10ft уметност ткаенина, 8x10ft уметност ткаенина, 3x5ft уметност ткаенина, 4x6ft уметност ткаенина, 5x7ft уметност ткаенина, 5x8ft уметност ткаенина
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
Фланелен
Број На Модел На:
XT-5667
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Тип:
Компјутер Боја
Is_customized:
Yes
мастило:
увоз
Свеж

Избор на клиенти