.

.

New
Allenjoy фотографија позадина Шума снег сончев зимски бела убава позадина за фото студио оригиналниот дизајн fotografica

Allenjoy фотографија позадина Шума снег сончев зимски бела убава позадина за фото студио оригиналниот дизајн fotografica

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-467cm. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Валани испраќање позадина 3.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Резолуцијата најмалку 300dpi.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Тоа е префериран избор за фотографи.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
Свеж

Избор на клиенти