.

.

New
Allenjoy фотографски позадина Снег Црвениот Аларм Растенијата Божиќ Дете позадина камера photocall професионални прилагодите

Allenjoy фотографски позадина Снег Црвениот Аларм Растенијата Божиќ Дете позадина камера photocall професионални прилагодите

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.Валани испраќање позадина 3. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Тоа е префериран избор за фотографи. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Ве молиме веруваат дека ние сме професионална позадина производители.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Резолуцијата најмалку 300dpi.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
Свеж

Избор на клиенти