.

.

New
Allenjoy позадини за фото студио bokeh растенијата подарок партија деца Божиќ позадина новороденче оригиналниот дизајн фантазија реквизити

Allenjoy позадини за фото студио bokeh растенијата подарок партија деца Божиќ позадина новороденче оригиналниот дизајн фантазија

DEN 460.00
DEN 666.72

Стока
Достапно.

П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.
Allenjoy продавница е професионална фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за новороденчињата, деца, возрасни, празници & родендени, свадби итн.Валани испраќање позадина 3. Тоа е префериран избор за фотографи. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-450cm.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.Може да се прилагоди на секоја големина 4.

Детали

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Филм Скенер
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни
Свеж

Избор на клиенти